piątek, 12 lipca 2024r.

Co warto wiedzieć o marce Skechers?

photo 1678501219081 ae9da05712f0cropentropycstinysrgbfitmaxfmjpgixidM3wxNDA1NTd8MHwxfHNlYXJjaHwyOHx8U2hvZXMlMjB0cmVra2luZ3xlbnwxfDB8fHwxNjkwNjIyMjA5fDAixlibrb 4.0.3q80w1080

Wygodne buty mogą służyć nam przez wiele sezonów. Niestety, kupując tańsze odpowiedniki bardzo często orientujemy się, że ich wytrzymałość jest znacznie mniejsza. Dlatego warto postawić na wygodne i komfortowe buty, które będziemy mogli nosić przez długi czas. Przykładem mogą być produkty firmy Skechers, która od lat przygotowuje szeroki asortyment obuwia dla pań i panów. Co warto o niej wiedzieć?

Skechers – marka z wieloletnią tradycją

Firma została założona w 1992 roku w Stanach zjednoczonych. Inicjatorem działalności był Robert Greenberk, który wraz z synem Michaelem postanowili podbić rynek obuwniczy. Początkowo ich biznes opierał się na imporcie produktów europejskich marek, jednak już rok później firma rozpoczęła własną produkcję butów, które od samego początku zaczęły cieszyć się sporym zainteresowaniem.

Skechers skupia swoją działalność na tworzeniu obuwia sportowego dla dorosłych oraz dzieci. Firma proponuje szereg wariantów męskich oraz damskich, jak na przykład model Skechers Slip Ins. Firma stale poszerza swój asortyment, dysponując również modelami do użytku codziennego, lekkimi butami na okres wakacyjny, a także docieplanymi produktami, które przydadzą się w trakcie zimowego sezonu.

SKECHERS Relment Traven – idealne dla mężczyzn

To wygodne i nieprzemakalne obuwie trekkingowe, które sprawdzi się również do użytku codziennego. Obuwie jest wzbogacone w cholewkę ze skóry naturalnej i ma wodoodporną membranę, która częściowo osłoni buty przed wilgocią. Produkty zostały osadzone na wygodnej, grubszej podeszwie, która zapewnia stabilną pozycję również na bardzo śliskiej powierzchni.

Buty trekkingowe zostały wyścielone tekstylną podszewką, przez co są jeszcze bardziej wygodne. Dzięki komfortowej wewnętrznej wkładce but idealnie dopasuje się do kształtu stóp. Masywna cholewka stanowi doskonałe zabezpieczenie kończyn szczególnie podczas marszu po kamienistym terenie. A spodnia część obuwia w okolicy śródstopia została wzmocniona specjalną pianką amortyzującą wstrząsy powstałe w trakcie marszu.

SKECHERS Slip-Ins: Dreamy Lites – Colorful Prism na letnie upały

To oryginalne, kolorowe warianty, które mogą podkreślić nasz charakter. Wsuwane lekkie buty są doskonałym rozwiązaniem na letnie upały. Przygotowane z lekkiego materiału obuwie z siateczką na cholewce będzie świetnie wentylować stopę podczas upalnej pogody.

Buty Skechers Slip-Ins posiadają przy tym elastyczną amortyzowaną podeszwę środkową, która zabezpieczy każdy krok. Wykorzystanie specjalnej wkładki Memory Foam gwarantuje pełne dopasowanie butów do indywidualnego kształtu stopy. To produkty, które z powodzeniem możemy założyć do sukienki, spódnicy lub bardziej oficjalnej kreacji.

 

Może spodobać Ci się również:

Co ile serwis klimatyzacji? Dlaczego należy o nim pamiętać?

Co ile serwis klimatyzacji? Dlaczego należy o nim pamiętać?

1 listopada 2020

Klimatyzacja daje ukojenie w gorące dni. Jednocześnie jej posiadanie wiąże się z wieloma obowiązkami. Trzeba pamiętać o regularnym serwisowaniu. Dlaczego jest to tak istotne? Jakie ryzyko niesie korzystanie z nieserwisowanej…

Czytaj więcej

Biznes

Lifestyle

Porady