piątek, 12 lipca 2024r.

Kraków – gdzie najlepsza pizza? Ranking dzielnic

unnamed file

Włoska pizza wykorzystuje piec opalany drewnem lub kamieniem rozgrzanym w przedziale od 300 do nawet 500 stopni Celsjusza. Jest to optymalna temperatura, aby upiec idealną pizzę. Poza tym najważniejszym składnikiem okazuje się być ser mozarella. W dzisiejszej odsłonie przedstawiamy ranking dzielnic, gdzie można spotkać najlepszą pizzę.

En Plato Pizza & Pasta kontra Pizzeria na Podgórzu

Przedstawiając En Plato Pizza & Pasta uważamy, że chociaż może być więcej niż jedna osoba jeżdżąca po drogą krajową 7, nadal ta pizzeria zajmuje pierwsze miejsce, nawet na nią nie patrząc. Skromny mały pawilon skrywa najbardziej autentyczną część Włoch i ogromny piec. Można także rzec, że pizza Kraków to najlepsze rozwiązanie, żeby udać się do tego typu restauracji przedstawiając na przykład wybór jakim okazuje się być pizza Kraków dowóz gratis.

Łukasz Hrabia, ważna osobistość wspomnianego miejsca co pewien czas przyjeżdża do Neapolu, aby uczestniczyć w kulinarnych treningach, a niekiedy także zawodach w tej profesji. W przedstawianej pizzerii dzięki temu ciasto okazuje się być wyśmienite, natomiast sos pomidorowy odpowiednio czerwony. Zatem pizza Kraków to doskonałe rozwiązanie. Poza tym ser mozarella przeznaczony do margarity posiada jakościowy znak DOP. Jeżeli chcesz zasmakować jej w dobie koronawirusa warto jest zdecydować się na formę jaką okazuje się być pizza na dowóz Kraków.

Doppio zero to mąka, która przeznaczona została do pizzy i tak została nazwana wyróżniająca się krakowska pizzeria na Podgórzu, gdzie coraz większą popularność zyskuje pizza Kraków dowóz. Młodzi ludzie są zajęci w małym lokalu, czasami są trochę niezdarni, ale chętnie jedzą pizzę.  Całkowicie przypomina neapolitańską pizzę kojarzoną z Neapolem. Wyróżnia się ona w pełni nieregularnymi formami oraz stricte szerokimi brzegami. W tej odsłonie zarówno pizza Kraków, jak i pizza Nowa Huta prezentuje się doskonale.

Vincenzo Pedone Pizza Napoletana

Nie tak dawno krążyły plotki, że gdzieś w okolicy Ruczaju znajduje się doskonałą pizzeria. Na Borsucza udawało się duże grono smakoszy. Potwierdza się tutaj fakt, że pizza w Krakowie okazuje się być wyjątkowa.

W tym miejscu pracują najbardziej autentyczni Włosi, którzy pieką niesamowitą pizzę prosto z ich rejonów.

Wreszcie, Nolio

Nolio skradło serce wielu osób z różnych rejonów naszego kraju, ale także turystów z zagranicy. Pizzeria okazuje się doskonale nawiązywać do włoskiej kuchni. Jest ona piękna, a zarazem nowoczesna.

Przedstawiana pizza w Krakowie to restauracja w niedrogim apartamencie w samym centrum Kazimierza. Wyróznia się idealnie dobranymi składnikami.

Może spodobać Ci się również:

photo 1614976523771 aa4f2bd062fccropentropycstinysrgbfitmaxfmjpgixidM3wxNDA1NTd8MHwxfHNlYXJjaHwxNnx8dHJhbnNwb3J0fGVufDF8MHx8fDE3MTIxNzQ5OTl8MAixlibrb 4.0.3q80w1080

Jak się spakować przed przeprowadzką? O tym musisz pamiętać

1 marca 2024

Przeprowadzka na nowe miejsce może być sporym wyzwaniem. Rodzinom, które zżyły się z aktualnym miejscem zamieszkania bardzo trudno przychodzi spakować potrzebne akcesoria i rozpocząć życie w całkiem nowym miejscu. Nie…

Czytaj więcej

Biznes

Lifestyle

Porady