środa, 04 października 2023r.

Ile kosztuje przeprowadzka w Warszawie?

photo 1631053458942 209c2638dd7bcropentropycstinysrgbfitmaxfmjpgixidM3wxNDA1NTd8MHwxfHNlYXJjaHwxMjh8fHRydWNrfGVufDF8MHx8fDE2ODY3NzU0NDR8MAixlibrb 4.0.3q80w1080

Organizacja przeprowadzki nie jest prosta. W zależności od wielkości przenoszonej powierzchni i ilości akcesoriów proces może przy tym potrwać od kilku do kilkunastu dni. Znacznie trudniejszym zadaniem są przenosiny biura. W takim przypadku najlepiej wynająć profesjonalną firmę, która zorganizuje cały proces. Ale ile będzie to kosztować?

Zalety korzystania z usług przeprowadzkowych

Wiele osób, zarówno prywatnych, jak i właścicieli firm nigdy nie organizowało takiego przedsięwzięcia. A wymaga ono sporo zaangażowania i czasu. Zaplanowanie kolejności wywózki towarów, organizacja środków transportu, przewóz produktów pod wskazany adres oraz ich rozpakowanie – to wszystko wymaga sporych nakładów pracy.

Firma przeprowadzkowa z Warszawy może ułatwić dokonanie przeprowadzki. W takiej organizacji pracują doświadczone osoby, które wiedzą, co zrobić, by przetransportować niezbędne akcesoria w nienaruszonym stanie. Obsługa przeprowadzki polega również na zaplanowaniu całego procesu, wliczając w to kolejność transportu poszczególnych mebli i pomoc w ich pakowaniu. Dzięki temu właściciel nieruchomości nie będzie musiał samodzielnie się tym zajmować.

Czy taka usługa jest droga?

Ustalenie średniej stawki za przeprowadzkę nie jest łatwe i często zależy od kilku czynników. Duże znaczenie ma odległość między starym i nowym miejscem zamieszkania. Jeśli jest ona duża, koszty transportu i całego procesu znacząco wzrosną. Firmy przeprowadzkowe, takie jak Mrówka Bagażówka z Warszawy bardzo często ustalają wysokość opłat indywidualnie, na podstawie długości transportu, czy ilości przewożonych akcesoriów.

Niektórzy klienci chcą też, by przeprowadzka była wykonana w stosunkowo krótkim czasie. Najczęściej dotyczy to firm, ponieważ każdy dzień przestoju to czas, w którym organizacja ponosi straty. Organizacja błyskawicznego transportu wymagać będzie zaangażowania większej liczby pojazdów i pracowników, co znacznie podwyższy koszt usługi.

W jaki sposób oblicza się należność za przeprowadzki?

Bardzo często firmy udostępniają swoich pracowników na godziny. W takim wypadku usługa może kosztować 200-400 zł za godzinę pracy jednego pracownika. W cenie wliczone są wszystkie prace podjęte na miejscu i podczas transportu mebli. W zależności od skali przeprowadzki, pracownicy sami dobiorą odpowiednie pojazdy, którymi dostarczą meble na nowe miejsce.

Taki sposób rozliczeń jest bardzo korzystny i może zagwarantować komfortowe przenosiny bez konieczności załatwiania niektórych spraw na własną rękę. Dzięki firmie przeprowadzkowej szybko można przenieść potrzebne akcesoria i bez stresu wprowadzić się do nowego lokum.

Może spodobać Ci się również:

System kafeteryjny dla pracowników - co to jest?

System kafeteryjny dla pracowników – co to jest?

20 maja 2020

Benefity to dziś standard w wielu firmach. Ważne jest jednak, aby właściwie nimi zarządzać. Pomóc mogą w tym systemy kafeteryjne. Warto zatem wiedzieć, jak działają i jakie korzyści przynoszą zarówno…

Czytaj więcej